עבודה ברוטרדםלהחזיק עבודה ברוטרדם משמעו להחזיק עבודה בהולנד בעיר שמושכת את תשומת ליבם של רבים עקב המזג הנעים בה, נופיה המרהיבים ועוד! לפניכם פרטים חיוניים על העבודה ברוטרדם.

רוטרדם בעיקרה היא עיר תעשייתית אשר מונה כשש מאות אלף תושבים וביניהם פליטים ומהגרים מצפון אמריקה וכדומה. מכאן שהיא גם נחשבת לעיר רב תרבותית וטולרנטית. מבט חטוף על העיר מלמד כי העיר מלאה במבנים חדשניים ואפנתיים. הכתבה הבאה סוקרת מידע הכרחי וחשוב על עבודה ברוטרדם.

משרות ברוטרדם לצעירים

ישנו היצע רחב של משרות ברוטרדם לצעירים המעוניינים לעבוד בחו"ל תקופה קצרה ולהרוויח כסף למטרות שונות כמו טיול החלומות הגדול, קניית אוטו, לימודים גבוהים ועוד. את חיפוש עבודה ברוטרדם מומלץ להתחיל בלוחות העבודה בחו"ל הפזורים ברחבי הרשת. באתרים אלו חברות כוח אדם רבות מפרסמות הצעות עבודה שונות בכל רחבי העולם. ניתן לחפש גם עבודה בחו"ל ברוטרדם באמצעות המדיה הכתובה הלא היא מדיית העיתונים.

בנוסף, יש לדעת כי המשרות העיקריות ברוטרדם הן בתחומי המכירות. עבודות אלו אינן מחייבות ניסיון קודם או ידע השפה ההולנדית שכן, העבודה נעשית בשפה האנגלית ומכאן שיש לדעת אנגלית ברמה טובה והחברות שמספקות עבודה ברוטרדם במכירות מעניקות הכשרות מתאימות, כך שניסיון קודם במכירות יכול רק להועיל אך לא מעבר לכך. יש לשים לב במהלך החיפוש כי החברה בה בחרתם לעבוד מספקת אישורי עבודה מתאימים על מנת שתוכלו לעבוד באופן חוקי ברוטרדם.

עבודת מכירות נפוצה ברוטרדם היא עבודה בעגלות במרכזי הקניות המרכזיים והגדולים שבעיר. עבודה זו היא מכירת מוצרים שונים כמו תכשיטים או משקפי שמש אשר מונחים על דוכנים המכונים בשם "עגלות" כאשר את המוצרים יש להציע לבאי הקניון. מדובר בעבודה האורכת כחמישה ימים בשבוע, מספר שעות בכל יום. עבודה זו, הנפוצה גם בכל העולם, פחות אינטנסיבית משאר המדינות שכן, בשאר המדינות עבודה זו נמשכת כעשר שעות לפחות. הלקוחות העיקריים של עבודה זו הם תיירים שאוהבים לצרוך כשהם בנופש ומכאן שניתן להגיע לרווחים נאים מאוד.

ישנן הצעות עבודה ברוטרדם שלא מתחום השיווק. אופציה אחת הינה אומנת או אופר. כלומר, טיפול בילדי משפחות יהודיות או ישראליות לשעבר המתגוררות בעיר. עבודה זו מתאימה במיוחד לצעירות מישראל שאוהבות לטפל בילדים ואין להם בעיה לגור בבית המשפחה, שהרי בעבודה זו על המטפלת לישון בבית המשפחה והוצאות המחייה כולן על חשבונה של המשפחה. כמו כן, יש עבודות שונות גם בענפי מסעדנות או המלונאות כמו מלצרות וכדומה.

עבודה ברוטרדם ובילויים

לאחר שעות העבודה ברוטרדם ניתן לקחת חלק בכל מה שיש לעיר נפלאה הזו להציע. אתר מרכזי שהוא בגדר חובה הוא מגדל היורומאסט. ממגדל זה ניתן לתצפת בצורה יוצאת מן הכלל על העיר כולה, כולל הים והנמל. חשוב לציין כי הזמנים היחידים שהמגדל אינו פתוח הם זמני החגים.

בתום יום עבודה ברוטרדם או במהלך יום חופש ניתן לקפוץ למוזיאון ה- Boijmans van Beuningen . מדובר באחד המוזיאונים הראשיים ובעלי הערך ברוטרדם בו ניתן להתרשם מיצירות אמנות מודרניות וקלאסית מגוונות וייחודיות. המוזיאון פתוח בין הימים ראשון לשלישי. מומלץ גם לבקר בגן החיות הידוע בעיר, להתהלך ברחוב Witte de With ובעוד אטרקציות מהנות נוספות במהלך שהייה למטרת עבודה ברוטרדם