עבודה בקווינסטאוןאקסטרים ונוף חלומי מדברים אליך? ברר על עבודה בקווינסטאון. עבודה בניו זילנד בעיירת הנופש, קווינסטאון, מבטיחה לכם הרבה כיף! לפניכם מידע על דרושים בקווינסטאון. עיר נהדרת זו שוכנת באי הדרומי של ניו זילנד.

העיר מצויה בחלקו הדרום – מערבי של האי ומשמשת מבקרים רבים לנופש ולבידור. קווינסטאון ידועה בפעילויות הספורט האתגרי הרבות והמהנות שבה ובאתרי הסקי המעולים שמצויים בה.

עבודה בקווינסטאון ויתרונותיה

קווינסטאון, העיירה ששוכנת בצמוד לאגם Wakatipu, נחשבת לאחת הערים הכיפיות בניו זילנד. הדבר נובע מהנופים עוצרי הנשימה, מהאטרקציות המשעשעות ומחיי הלילה הפעילים. לפיכך, מדי שנה פוקדים אותה המוני תרמילאים ואף אזרחים ניו זילנדיים מערים אחרות במדינה.

הדבר בא לידי ביטוי באופן מובהק במספר התושבים בעונות התיירות, שהרי מספר התושבים בקווינסטאון שלא בעונות התיירות, עומד על כעשרת אלפים איש ואילו בעונות התיירות מספר התושבים, כולל התרמילאים והתיירים, קופץ מעלה ומגיע לכשלושים אלף איש, אם לא יותר. מכאן שיש הרבה מה לעשות בקווינסטאון.

אם רוצים לעבוד וליהנות עד שיכרון חושים ביעד כלשהוא בחו"ל, עבודה בקווינסטאון יכולה להתאים במיוחד. רשימת האטרקציות בהן ניתן לקחת חלק מחוץ לשעות העבודה ארוכה ביותר אך נציג בפניכם חלק קטן מהן על מנת שתוכלו להבין במה בדיוק מדובר כשאומרים "עבודה בקווינסטאון".

לאחר שעות העבודה, או בימי החופשה במהלכה, ניתן לקפוץ בנג'י מהמקום השני הגבוה ביותר בעולם – גשר ה-Nevis, או מגשרים אחרים נמוכים יותר בסביבה. כמו כן, ניתן לבצע צניחות חופשיות באזורים שונים בקווינסטאון, כאשר אל תשכחו שניו זילנד הינה אחת המדינות שנחשבות ליפות ביותר בעולם. פעילויות סקי (מים ושלג) פופולאריות גם הן, כמו גם טרקים וסיורים רגליים בנופיה המדהימים של קווינסטאון.

דרושים בקווינסטאון

על פי רוב, דרושים לעבודה בקווינסטאון עובדים בגילאי 20 – 30. במרבית המקרים, עובדים אלו הם משוחררים טריים מצה"ל, סטודנטים הנמצאים בחופשות סימסטר או תרמילאים שמטיילים ברחבי ניו זילנד והחליטו להרוויח קצת בכדי להעלות את רמת חייהם בטיול או להאריך אותו. מדובר בעבודה זמנית של כמספר חודשים.

עבודה בקווינסטאון יכולה להיות כמו כל עבודה בחו"ל לצעירים – עבודות מכירה של ציורי שמן בהן עוברים מדלת לדלת בשכונות ספציפיות שנבחרו בקפידה מראש או מכירת מוצרים שונים באזורי מסחר וקניות. את רוב העבודות הללו ניתן לאתר בלוחות עבודה בקווינסטאון הנמצאים באינטרנט. רוצים לקבל פרטים נוספים בטלפון? מלאו את הטופס המצוי בראש העמוד!