עבודה בקווינסעבודה בקווינס היא עבודה בניו יורק ברובע מקסים שבו עלויות המחיה די זולות. מכאן שניתן לאגור הון! במה עובדים בקווינס? מה היתרונות בעבודה בקווינס? כל זאת במאמר זה. קווינס הוא הרובע הגדול ביותר בניו יורק.

ברובע זה ניתן למצוא מגוון אתני רחב מאוד דוגמת תושבים רבים ממוצא יווני, איטלקי וכדומה. המאמר הבא סוקר תחילה מעט רקע על קווינס, לאחר מכן, המאמר מציג את הדרכים השונות לחיפוש עבודה בקווינס ולבסוף, מביא בפניכם הצעות עבודה שונות ברחבי קווינס.

מדוע כדאי לעבוד בקווינס?

אין צל של ספק כי מי שמעוניין לבוא לעבוד בארה"ב על מנת לחסוך הרבה כסף ובמעט זמן יחסית, עבודה ברובע קווינס עשויה להיות הפתרון האידיאלי. זאת מאחר ומבחינת עבודה, רובע זה הינו רובע פחות פופולארי ומבוקש ועל כן ניתן למצוא בו הצעות עבודה מגוונות ביתר קלות בהשוואה לרובעים אחרים. כמו כן, עלויות המחייה בו נחשבות לזולות יחסית בהשוואה לשאר הרובעים, עניין שעשוי להוות שיקול חשוב עבור אלו שחוסכים למטרות חשובות כמו פתיחת עסק, טיול חלומי גדול, לימודים גבוהים ועוד.

יש לציין כי שכר הדירה בקווינס נחשב לנמוך יחסית וכך, ניתן להפנות חלק גדול יותר מהמשכורת לחסכון. מלבד זאת, כפי שצוין לעיל, מדובר ברובע מגוון מבחינה אתנית, עניין שעשוי להוביל להכרות עם סוגים שונים ורבים של אנשים. מכאן שייתכן מאוד כי עבודה בקווינס לא רק תניב רווחים נאים אלא גם תהיה מלווה בחוויות ייחודיות וצבעוניות.

חיפוש עבודה בקווינס

ניתן לבצע חיפוש עבודה בקווינס במספר דרכים. האחת נעשית כבר מהארץ והיא באמצעות תיווכן של חברות כוח אדם או השמה שמסייעות במציאת עבודה ברחבי קווינס. כאן ראוי להדגיש כי לרוב מדובר בעבודות מכירה כלשהן כאשר החברות השונות דואגות גם להשיג היתרי עבודה מסודרים, מגורים משותפים עם צוות המוכרים הישראלי ועוד. הדרך השנייה היא למצוא עבודה בקווינס לאחר ההגעה לרובע באופן עצמאי על ידי חיפוש במקומונים או באמצעות יצירת קשרים עם חברות מקומיות או אנשים מקומיים.

במה עובדים?

אפשרויות עבודה בקווינס הן רבות ועל כך יפורט בהרחבה בחלק זה של המאמר. ראשית, ניתן לעבוד בחברות תעופה ישראליות אשר מספקות מקומות עבודה רבים בשדות התעופה בקווינס. בהקשר לכך, יש לומר כי ניתן למצוא עבודות בקווינס גם בחברות המספקות שירותי הסעה לשדות התעופה השונים. מלבד זאת, כפי שנאמר לעיל, ישנם הרבה איטלקים בקווינס ומכאן שקיימות גם הרבה מסעדות איטלקיות ופיצריות. על כן, עבודות פופולאריות נוספות הן עבודות במטבח, במשלוחים, במלצרות או בדלפקים של אותן מסעדות או פיצריות.

הצעות עבודה נוספות הן בתחומי ההובלות, השמרטפות וכן, בתחום לימוד השפה העברית. אך, כאמור, התחום הידוע והמוכר ביותר הינו תחום המכירות. תחום עבודה זה נפוץ בעיקר בקרב צעירים לאחר צבא או סטודנטים בחופשת סמסטר ומתחלק לשני סוגים עיקריים: עבודה בקווינס במכירת ציורי שמן או עבודה במכירות מוצרי עגלות בקניונים כאשר המוצרים בעגלות יכולים להיות מוצרי טיפוח כלשהם, גאדג'טים ועוד.