עבודה בקאוואירוצים להרוויח לצד נוף עוצר נשימה? חפשו עבודה בקאוואי! עבודה בהוואי בקאוואי מספקת חוויית דיור ביעד היפה ביותר עלי אדמות והזדמנות לחסוך כסף רב. גודלו של האי קאוואי אינו רב ומשתרע על חמישים ושלושה ק"מ מהצד המזרחי לצד המערבי וכן, על ארבעים ק"מ מהצד הצפוני לצד הדרומי.

למרות גודלו הקטן של האי, הוא שופע באטרקציות, אתרים תיירותיים, שמורות טבע, רצועות חוף ומסלולי טיול נפלאים. קראו את הכתבה הבאה וגלו את יתרונותיה של עבודה בקאוואי ופרטי מידע מועילים נוספים.

מדוע כדאי לעבוד בקאוואי?

בכדי לענות על שאלה זו מוטב לפתוח ולומר כי הכינוי של האי הינו "אי הגן" ובאנגלית: The Garden Island . כמצופה, כינוי זה נובע מהצמחייה המרובה והעשירה המצויה באי. מכאן שמדובר באזור אקזוטי ומהמם ביותר, עניין שעשוי להוות עבור חלקכם גורם מכריע בבחירת יעד עבודה בחו"ל. בהקשר לכך, כדאי לדעת שסרטי קולנוע רבים צולמו באי זה בעקבות מראות הטבע המשגעים, למשל סרט הקולנוע 'פארק היורה'.

כמו כן, שלל מוקדי העניין והמשיכה באי מושכים צעירים מישראל לחפש עבודה בקאוואי. מבין מוקדי העניין הראשיים ניתן למנות את חוף נא-פאלי שכולל מצוקים מדהימים למרגלות ים שצבעיו הם טורקיז ותכלת, בו ניתן לערוך מסלול רגלי. בנוסף, קניון וואימה מהווה אטרקציה גם הוא. שהייה בחופים מקסימים כמו לומאהי ופוליהלה מעניקה תחושה עילאית של נחת ולכן מומלץ לבקר גם בהם.

ישנה גם אפשרות לשייט וסיור במערות באזור נהר הוואילואה והרשימה עוד ארוכה. רבים שהחזיקו עבודה בקאוואי מעידים כי המסעדות והאכסניות הטובות ביותר באי ממוקמות בקפאאה, ליהואה ופרינסוויל ועל כן, כדאי למי שרוצה לעבוד בקאוואי להשתכן בעיירות אלו או בסמוך אליהן.

משרות עבודה בקאוואי

כמעט בכל לוח דרושים בחו"ל בארה"ב ניתן לאתר, ודי בקלות, עבודות בהוואי בכלל ובקאוואי בפרט. בדומה לשאר עבודות בחו"ל, עבודות בקאוואי מתחלקות לשני סוגים עיקריים: מכירות ותחומים אחרים שהם לא מכירות. מבין משרות עבודה בקאוואי במכירות ניתן למנות את התחום הנפוץ – 'עגלות'. למעשה, העגלות מהוות דלפקים המוצבים באזורי קניות כאשר המטרה היא למכור את מוצרי הדלפקים לבאי אזור או מתחם הקניות.

מבין המוצרים העיקריים שנמכרים ניתן למנות את הסיגריה האלקטרונית, מוצרי קוסמטיקה כמו פודרה וסומק, מוצרים נלווים לאייפוד או אייפון, שמלות אווריריות וקייציות ועוד. מלבד זאת, ישנן משרות עבודה בקאוואי שלא עוסקות בתחומי המכירה והשיווק כגון עבודת הובלות (Moving ) וכדומה.