עבודה בפלורידהעבודה בפלורידה היא אחת האפשרויות המבוקשות ביותר של עבודה בחו"ל לצעירים. עבודה בארה"ב במדינת פלורידה היא המתכון המנצח המשלב בין עבודה רווחית לבין בילוי והנאה.

עבודה בפלורידה בארה"ב

פלורידה, הארץ הפרחונית או "לה טיירה פלורידה", בשפתם של מגליה הספרדים, היא מדינה שטופת שמש ואווירת נופש. מזג האוויר הטרופי וחופי הרחצה המשגעים מושכים תיירים רבים בכל עונות השנה, דבר שמעודד ישראלים להגיע למוקדי התיירות למטרת עבודה בפלורידה.

בדומה לשאר עבודות בארה"ב, על מנת לבצע עבודה בפלורידה בצורה חוקית ומסודרת, יש להשיג אישורי עבודה מתאימים. עבודה ללא אישורים בפלורידה בפרט ובארה"ב בכלל, מעמידה את העובד והמעסיק בסיכון להתפס על ידי שלטונות ההגירה של ארצות הברית, דבר העלול לגרום  לקבלת קנסות, גירוש חזרה לארץ ואיסור כניסה לארה"ב למשך כמה שנים.

 

מקומות עבודה בפלורידה

הטרנד של עבודה בפלורידה מוכר הכי הרבה בתור עבודה במיאמי, אך לא חסרים מקומות נוספים בהם אפשר להשיג עבודות בפלורידה כגון העיר אורלנדו, קי ווסט, טמפה וערים מרהיבות נוספות ברחבי פלורידה.

בבואכם לבחור את מקום העבודה המועדף, בררו לפני על האזור והאטרקציות בסביבתו. עבודה במיאמי לדוגמה תספק לכם אווירה של ים, קיץ ונופש. בתום שעות העבודה או בימי החופש תוכלו לבלות בטיילת מרהיבה, להשתזף בחופי רחצה משגעים ולבלות במועדוני לילה נחשבים. עבודה באורלנדו תאפשר לכם להינות משלל אטרקציות, חלקן מהמפורסמות בעולם כגון פארק דיסניוורלד, אולפני יוניברסל בפלורידה ושלל מקומות טיול נוספים.

עיקר הצעות העבודה בהם עובדים ישראלים בפלורידה קשורות לעסקים המתפרנסים מענף התיירות. אלה יכולים להיות בתחום המכירות, ההסעדה, המלונאות וכדומה. חלק מתחומי העבודה דורשים ניסיון קודם, ולכן צעירים שעדיין לא רכשו נסיון משמעותי בעבודה, או כאלה שרוצים לטוס לכמה חודשים כדי לחסוך כסף , יכולים למצוא עבודה בפלורידה בעיקר בתחום המכירות, או בתור אופר.

מחפשים עבודה בפלורידה או במדינה אחרת בארה"ב? תנו לנו לעזור לכם!  השאירו פרטים בטופס מעלה וצוות המומחים לעבודה בחו"ל של פורטל WorkAbroad ישוב אליכם בהקדם עם שלל משרות רווחיות!