עבודה בספרדעבודה בספרד מתאימה ביותר למי שמחפש עבודה בחו"ל בסביבה תוססת, מרתקת ורווחית! אז במה ניתן לעבוד? אילו סוגי עבודות בספרד מומלצות לישראלים וכיצד מוצאים את משרת החלומות? כאן באתר ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על ספרד. החל מהצעות עבודה ועד למקומות בילוי ואטרקציות.

עבודה לישראלים בספרד

ישראלים בספרד מחבבים במיוחד את הסיאסטה, הלא היא מנוחת הצהריים בה אפשר לנוח, לצבור אנרגיות ולהתכונן להמשך היום. קיים מגוון רחב של עבודות בהן אפשר לעבוד בספרד. תחומי המכירות והעגלות בהם עובדים ישראלים רבים, מאפשרים להרוויח סכומי כסף לא מבוטלים בתקופה קצרה וכן, הם מושכים גם סטודנטים רבים.

ישראלים שתחום המכירות לא כל כך קוסם להם, יכולים למצוא עבודה בספרד גם בהוראת אנגלית בשיעורים פרטיים (שאינה שפה נפוצה בקרב הספרדים), או בעבודות אחרות שמוגדרות זמניות כגון: מלצרות, ברמן, אופר למשפחות ישראליות לשעבר או יהודיות.

עבודה בספרד לא דורשת, ברוב המקרים, ידיעה מוקדמת של השפה הספרדית המקומית. אך ישנם תחומי עיסוק, כמו מכירה בעגלות, בהם חוזרים על עצמם משפטי המכירה ולכן ייתכן כי העובדים יתבקשו לשנן מספר משפטים על מנת להקל על העבודה במכירות. בכל מקרה, השפה הספרדית נחשבת ליחסית קלה, ולכזו שניתן ללמוד במהירות לפחות ברמת שיחה בסיסית. חשוב לזכור, כי כדי לעבוד בספרד באופן חוקי יש להוציא אישור עבודה מהשלטונות הספרדיים. אשרת התייר הרגילה אינה מספיקה לעבודה חוקית בספרד.

מקומות עבודה בספרד

על מנת למצוא משרה אפשר פשוט להגיע לספרד, לעיר ברצלונה או מדריד ולהסתובב ברחובות בכדי לחפש משרות פנויות אך אנו ממליצים לבצע חיפוש עבודה כבר מהארץ, על מנת לטוס בראש שקט. חיפוש מקומות עבודה בספרד יכול להתבצע בלוחות דרושים באינטרנט או באמצעות פורומים העוסקים בנושא.

אנו בפורטל WorkAbroad מספקים שירות ייעוץ והכוונה ללא תשלום וללא כל התחייבות  שנועד לסייע לכם בתהליך חיפוש העבודה בספרד. מלאו את הפרטים בטופס מעלה ואנו נקשר אתכם עם מקומות העבודה העדכניים ונשוב אליכם בהקדם עם משרות אטרקטיביות ושלל הצעות עבודה בספרד.