עבודה בסינגפורמחפשים עבודה בסינגפור ולא יודעים כיצד למצוא והיכן? הגעתם למקום הנכון. כאן באתר WorkAbroad תוכלו למצוא עבודה בקלות ובמהירות. מלאו את הטופס מעלה ונשוב אליכם במהרה עם שלל הצעות עבודה עדכניות ומשתלמות בסינגפור, והשירות ניתן חינם וללא כל עלות!

האי הטרופי המשגע סינגפור, ניחן במזג אוויר קיצי במהלך כל השנה. תוכלו למצוא בו את המערב בדמות מרכזי קניות הומים, גורדי שחקים, מסעדות ומקומות בילוי ואת המזרח בדמותם של מקדשים ושכונות אתניות. כאן באתר ריכזנו עבורכם מדריכי מידע מגוונים. גילשו באתר וגלו את הכל על סינגפור.

עבודה בחו"ל בסינגפור

סינגפור היא יעד חדש יחסית של עבודה בחו"ל לישראלים. בשנים האחרונות מעסיקים ישראלים זיהו את הפוטנציאל העסקי בסינגפור ופתחו שם סניפים ובתי עסק המספקים שלל הצעות עבודה לישראלים.

בין העסקים הישראלים הבולטים בסינגפור ניתן למנות את עגלות המכירה המהוות את עיקר המשרות המוצעות לישראלים. עבודה בסינגפור בעגלות מתבצעת באזורי קניות תיירותיים בהם הסיכוי למכור עולה עקב ריבוי התיירים  ואיתו הסיכוי למשכורת נאה בחו"ל.

עבודה בעגלות היא לא האפשרות היחידה לכל מי שמחפש עבודה במזרח הרחוק ובעיקר בסינגפור אך יש לקחת בחשבון ששאר המשרות דוגמת עבודה בתעשיית ההייטק דורשות תואר אקדמי כלשהו.

אישור עבודה בסינגפור

האפשרות לעבוד בסינגפור קיימת אך עבודה חוקית בסינגפור יכולה להתקיים רק במידה ולעובד ישנם אישורי עבודה חוקיים. הדרך הטובה ביותר להוציא ויזת עבודה היא דרך המעסיקים עצמם המסייעים בהליך הנפקת אישורי עבודה לעובדיהם.

הדרישות לויזת עבודה בסינגפור הן: צילומים של דרכון בעל תוקף ותעודת לימודים כלשהי, בגרות, לימודי תעודה או תואר. המעסיק מגיש את הבקשה לויזת העבודה מול הרשויות בסינגפור ולאחר מכן העובד מגיע למשרד העבודה בסינגפור, שם תונפק עבורו ויזת העבודה.

ויזת עבודה בסינגפור תקפה לרוב לתקופה של בין חצי שנה עד שנתיים וניתן להאריכה באמצעות הליכים נוספים ותשלומי אגרה. מי שחולם לבקר במזרח הרחוק ימצא שעבודה בסינגפור יכולה להיות הזדמנות אידיאלית לטייל במזרח. כל עוד לא תזרקו מסטיק ברחוב, חייכם יהיו קלים ומאושרים.