עבודה בניו יורקעבודה בניו יורק מסתדרת טוב מאוד עם הרעיון של עבודה בחו"ל ורק המחשבה על התפוח הגדול: המסעדות, המוזיקה, הברים, החנויות והבניינים יכולה לגרום, גם לאדם השקול ביותר, לרוץ לסוכנות הנסיעות הקרובה לביתו ולרכוש כרטיס טיסה למחר. רגע לפני זה, כדאי לבצע חיפוש עבודה בניו יורק, שהרי השהייה בעיר זו אינה זולה. בפורטל WorkAbroad ריכזנו את כל המידע על העיר המופלאה ואפשרויות העבודה בה.

חיפוש עבודה בניו יורק

גם מי שלא ראה את הת'אווי בסרט השטן לובשת פראדה וודאי טיפח לעצמו חלום קטן בקשר לניו יורק. עבודה בחו"ל מפתה תמיד, במיוחד כשמדובר ביעד אורבני ותוסס כמו ניו יורק. אלא שחלומות לחוד ומציאות לחוד: עבודה במטרופולין ענק, שהוא מרכז העולם פחות או יותר, באמת יכולה לגרום לבן האדם לשכוח מצרותיו, או לפחות לתת פרספקטיבה על החיים. אבל מה הסיכוי להשיג עבודה בניו יורק במקום יוקרתי, או כזו שלא מצריכה מאמץ? למען האמת, קטן. הרבה יותר פרקטי לפתוח לוח עבודות בניו יורק ולראות מה מצוי, לשכוח לזמן מה מהרצוי ולנסות לאזן בין השניים.

צריכים עזרה במציאת משרה מתאימה? מלאו  את פרטיכם בטופס מעלה ואנו נשוב אליכם עם שלל אופציות למשרות בניו יורק.

מגוון התחומים בהם ניתן לעבוד בניו יורק הוא די מרשים, ועוד יותר מרשימה העלייה התלולה בסיכוייהם של צעירים, גם כאלו שאין להם ממש ניסיון, למצוא משרה בניו יורק. לא מעט חברות ישראליות פועלות בניו יורק מזה שנים, ואליהן מצטרפות אחת לכמה זמן חברות חדשות. אלו נחשבות למעסיקים הטובים ביותר עבור ישראלים, ומציאת עבודה בניו יורק דרך חברה ישראלית היא בחירה פופולרית בקרב צעירים ובעלי ניסיון כאחד שאוהבים את האווירה החמה והמשפחתית, את המנטליות המוכרת ואת התנאים שהם לרוב שכר מצוין, תנאי דיור טובים ועוד הטבות וצ'ופרים חיוניים.

עבודה בחו"ל, ניו יורק סיטי

האפשרויות שמספקת ניו יורק לא רק כמקום עבודה אלא כעיר מרכזית לתרבות, בידור, שופינג וכל מה שקשור לזמן הפנוי גם הן שיקול: עבודה במנהטן, אחד הרובעים המוכרים והנוצצים בעיר, תספק חוויות שלא תשכחנה. בימי החופש, תצוגות אופנה, הופעות מוזיקה, מוזיאונים וגלריות מהמפורסמים בעולם ישאירו לכם טעם של עוד. הקהילה היהודית הידועה בברוקלין תשמח לארח אתכם בשבתות וביקרו באטלנטיק סיטי יביא לכם את ווגאס לניו יורק.

בין אם אתם מחפשים הזדמנות חד פעמית לעשות כסף ולצבור ניסיון, חוויה מרגשת או שיפור הרזומה והקריירה – אין ספק שתמצאו את כל אלה במהלך עבודה בניו יורק.