עבודה בנורבגיהעבודה בנורבגיה היא שינוי מרענן מיתר העבודות שאתם מכירים. בנוסף, עבודה באירופה בנורבגיה מספקת ממון רב ופאן אמיתי! לפניכם מידע מקיף על עבודות בנורבגיה והליך החיפוש. עבודה ברחבי נורבגיה טיפה פחות מפורסמת כמו עבודות בחו"ל בארה"ב או מדינות מערב אירופה, אבל גם עבודה בנורבגיה נכנסת לתודעת הישראלים בצורה טובה ובטוחה.

בשנים האחרונות, חברות ישראליות החלו לשים פעמיהן לשוק הנורבגי העשיר והחלו להקים דוכני מכירות של מוצרי ים המלח, וחברות העוסקות במכירת ציורי שמן. שני תחומים אלו הוכיחו את עצמם במדינה הצפונית המרהיבה, ויש לא מעט ישראלים המעוניינים להגיע ולעבוד בנורבגיה. יש משהו מאוד קסום ומושך במדינות צפון אירופה, הן מאוד מסקרנות מבחינת אופי האוכלוסייה המקומית, תרבות, מנהגים ומיתולוגיה מקומית של מדינות הצפון, נילס הולגרסון והמפקדת אקא למשל ועוד דמויות מעניינות. בכדי לחקור את המדינה הקפואה, כדאי לשקול עבודה בנורבגיה.

עבודה במכירות בנורבגיה

כפי שכבר צוין, תחומי עבודה בנורבגיה מתרכזים בעיקר בתחום המכירות. עבודה במכירות בנורבגיה בעגלות היא בעיקר במכירת מוצרי ים המלח, הנחשבים למוצרים שלא מפסיקים להוכיח את עצמם בשוק. העבודה מתרכזת בקניון ועל העובד למכור את המוצרים לכל העוברים והשבים. מכירת ציורי שמן הוא תחום מכירתי שונה מעט. העבודה נעשית בשיטת "מדלת אל דלת". כלומר, יש קבוצה של מספר עובדים וכל עובד מקבל אזור הכולל מספר רחובות ביום, ועליו לעבור מדלת לדלת בכדי למכור את הציורים. העבודה היא דינאמית יותר ונעשית בחוץ ולא בתוך מבנה. במכירת ציורי שמן, העובד נכנס לביתם של אנשים זרים ומשוחח עימם על הציורים בניסיון למכור להם אותם.

עבודה מדלת לדלת מצריכה אסטרטגיה שונה בתכלית מזו של עבודה בקניונים, מפני שבקניון ובמרכז קניות, העובד יוצא מתוך נקודת הנחה כי הצרכן מגיע לקניון בכדי לקנות. עבודה בנורבגיה בתחומים אחרים היא די נדירה ועדיין לא מספיק נפוצה, אבל אפשר למצוא עבודה בתחום ההייטק ואבטחת המידע, אך גם זה בעירבון מוגבל.

חיפוש עבודה בנורבגיה

לפני שאתם מבצעים חיפוש עבודה בנורבגיה ומקבלים החלטה לגבי איזו מדינה באירופה מתחשק לכם לעבוד, קחו בחשבון כי עבודה בחו"ל בנורבגיה היא הרבה יותר מה שהיא נשמעת. מלבד העבודה, עליכם לזכור כי אתם נמצאים במקום מופלא, בארצם של הויקינגים הנערצים והיכן שהאלים הצפוניים שלטו לפני אלפי שנים. נורבגיה גובלת בשבדיה, רוסיה ופינלנד. עיר הבירה של נורבגיה היא אוסלו. ערים מרכזיות נוספות הן: ברגן, טרונדהיים וסטוונגר. המשטר בנורבגיה מאופיין במונרכיה חוקתית. כלומר, יש בנורבגיה מלך, אך תפקידו הוא סמלי יותר ומסמל מסורת ואחדות. במילים אחרות, הוא אינו יכול לצוות לשלוח אנשים לגיליוטינה. הכלכלה בנורבגיה חזקה ויציבה, שכן היא מלאה במשאבים חיוניים כגון נפט, עץ, מינרלים ועוד.

ישנה קהילה יהודית קטנה מאוד בנורבגיה המתרכזת בעיקר באוסלו ומונה כ–1,550 יהודים במדינה המונה כ–5 מיליון תושבים. עבודה בנורבגיה מומלצת לחודשי הקיץ בלבד, שכן החורף הנורבגי קר מאוד. עבודה ברחבי נורבגיה לא רק נשמעת מלהיבה, היא באמת כזו. לפני שמגיעים למדינה לצרכי עבודה במדינת נורבגיה עליכם לברר על התקופה הטובה ביותר להגיע, דהיינו, בקיץ, כי אף אחד לא רוצה להסתובב עם ציורי שמן בקור מקפיא עם מעלות שצונחות הרבה מתחת לאפס. חקרו והעמיקו בנושא, וחשבו על ההרפתקה הממתינה לכם דרך עבודה בנורבגיה.