עבודה בנוטינגהםעבודה בנוטינגהם היא עבודה באנגליה במקום ציורי ופסטורלי להפליא! לכן, מי שנוף כפרי וחלומי מדבר אליו מוטב שיקרא כאן על משרות דרושים בנוטינגהם ועל החווייתיות שבעיר.

לעתים נדמה שעבודה באנגליה מתמקדת רק בערים מוכרות וראשיות אך מדובר בטעות. נוטינגהם, העיר האנגלית המקסימה שמוכרת פחות, גם היא מהווה יעד עבודה בחו"ל בו ניתן לעשות כסף וליהנות בצורה בלתי רגילה. מדובר בעיר עצומה מבחינת גודל והמונה כ-275,000 תושבים.

לאור האגדה המפורסמת "רובין הוד" פוקדים את נוטינגהם מטיילים ותיירים רבים וזאת בשל הרצון העז לבקר באתרים בהם לכאורה מתרחשת האגדה. בנוסף, בנוטינגהם ענפי התרבות, המוזיקה והאומנות מפותחים ובעלי ערך רב.

יתרונות לעבודה בנוטינגהם

רוב היתרונות של עבודה בנוטינגהם נעוצים במקומות הבילוי, ההנאה והפנאי המצויים בשטחה של העיר. בנוטינגהם מצויים אתרי האגדה המפורסמת "רובין הוד" כמו יער שרווד וטירת נוטינגהם, שביקור בהם לאחר שעות העבודה עשוי להנעים מאוד את השהייה בעיר.

לקיחת חלק בסצנת חיי הלילה בנוטינגהם מטיבה פלאים את השהות בעיר ולכן כדאי מאוד לבקר בפאבים ובמועדונים הנמצאים בה בשעות הפנאי במהלך עבודה בנוטינגהם. הופעות מוזיקה, מרכזי תרבות שונים, תערוכות ומוזיאונים המוקדשים לאומנויות שונות הן אטרקציות נוספות בנוטינגהם שכדאי לפקוד במהלך תקופת עבודה בנוטינגהם.

דרושים בנוטינגהם

עיון מהיר בלוחות דרושים בנוטינגהם מעלה כי רוב מקומות העבודה מיועדים לצעירים חסרי ידע מקצועי וניסיון ומתמקדים בתחומי השיווק והממכר. בקרב צעירים וצעירות ישראלים רבים ביצוע עבודה בחו"ל למשך מספר חודשים הוא עניין נפוץ, עד כדי כך שכבר מדובר על מעין טרנד או אופנה ברורים מאליהם מבחינה חברתית שלרוב מבוצעים לאחר השירות הסדיר בצה"ל.

עבודה בנוטינגהם במכירות דורשת שינון משפטי או נאומי מכירה מסוימים שברוב המקרים גם מסייעים מאוד לתהליך המכירה וליצירת הקשר הראשוני עם הלקוחות הפוטנציאליים. נוסף על כך, נדרשת אינטראקציה בין אישית ברמה גבוהה והנעה רבה להצליח ולהרוויח סכומי כסף נכבדים.

עבודות המכירה עשויות להיות מכירת מוצרי צריכה בקניונים או מכירת תמונות שמן מדלת לדלת כאשר בשתיהן השכר מבוסס על עמלות מכירה מוגדרות פר מכירה ופר עובד ולכן ניתן להגיע בשתי העבודות למשכורות גבוהות.

יש אנשים שיצליחו מאוד בעבודות מסוג זה ויש כאלה שלא ויש לזכור כי עבודות מכירה הן תובעניות ומאומצות ונמשכות במשך רוב ימות השבוע. יחד עם זאת, לכל שבוע יש את סוף השבוע בו ניתנים ימי חופש ממקום עבודה בנוטינגהם בהם אפשר להירגע, לנוח ולטייל עם הקולגות ברחבי נוטינגהם ולבקר באתריה המרכזיים ובאטרקציות המהנות בה.