עבודה במלבורןרוצים לעבוד בחו"ל במקום בו קהילת היהודים והישראלים גדולה ולבבית? עבודה במלבורן היא התשובה! פה תקראו על עבודה באוסטרליה במלבורן ועל אשרת העבודה הנדרשת במלבורן.

מלבורן, שבעבר שימשה בירתה של אוסטרליה, הינה יעד מועדף על צעירים ישראלים רבים המעוניינים לעבוד ולטייל באוסטרליה. הדבר נובע מנופיה המשגעים של מלבורן אשר מורכבים בעיקר מפארקים ירוקים ורחבי ידיים לצד בנייני משרדים ותעשייה גבוהים ומרשימים להפליא.

ישראלים רבים שועטים דווקא למלבורן עקב האווירה מסבירת הפנים השוררת בה, שכן במלבורן, ישנה קהילה יהודית גדולה כמו גם קהילה ישראלית מפותחת הדואגות לחבק את הישראלים שמגיעים למטרת טיול או עבודה ולהעניק להם תחושה ביתית ונינוחה.

אשרת עבודה במלבורן

הצעד הראשון אותו יש לנקוט לפני שהולכים לעבוד במלבורן הוא הוצאת ויזה לאוסטרליה וכמובן הנפקת אשרת עבודה. כל מי שנוסע לאוסטרליה זקוק להוציא ויזת כניסה לאוסטרליה אך לאשרת עבודה נדרשים רק אלו המעוניינים לעבוד בשטחה.

ישראלים החושבים שפשוט יש להגיע למלבורן בפרט ולאוסטרליה בכלל ללא אשרת עבודה ובעלי העסקים הישראלים או היהודים הרבים הקיימים שם כבר יעסיקו אותם, טועים ובגדול. העסקים הישראלים והיהודים באוסטרליה לא מעוניינים בלקיחת סיכונים מיותרים של העסקת עובדים זרים ללא אישורי עבודה, גם כאשר מדובר על העסקת עובדים מישראל ובצדק, שהרי מדובר במקור פרנסתם.

יש לדאוג להוציא אשרת עבודה במלבורן ולא להקל ראש בנושא כלל וכלל. כמו כן, חשוב לדאוג לכך מבעוד מועד מאחר ומדובר בתהליך ביורוקראטי מורכב.

הצעות עבודה במלבורן

מקבץ גדול של הצעות עבודה במלבורן ניתן למצוא בלוחות עבודה בחו"ל, בין אם מדובר בהצעות עבודה בעיתונים ובין אם מדובר בהצעות עבודה באתרי אינטרנט. שונות המשרות עולה כי יש מספר גדול של חברות המציעות עבודה במלבורן ובעיקר בתחומי השיווק והמכירות.
במודעות הדרושים השונות שמפרסמות חברות אלו לרוב ניתן למצוא פרטים על החברה עצמה, אופי העבודה ומספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני ליצירת קשר.

עבודות המכירה הפופולאריות במלבורן הן מכירת ציורי שמן מדלת לדלת ומכירת מוצרים שונים בעגלות בקניונים. ברוב המקרים, בשתי העבודות הנ"ל, מי שהולך עד הסוף בנושא ומגלה פתיחות ונכונות גדולות ללמוד ולספוג את השיטות השונות, צפוי לרווחים יפים מאוד.

יש לזכור כי מדובר בעבודות הדורשות השקעה מרובה וחריצות ולמי שהעניין לא ממש מתאים, אולי מוטב לשקול מחדש את נושא העבודה במלבורן ולחפש עבודות אחרות שאינן קשורות לתחום המכירות דוגמת עבודה בחוות באוסטרליה. עבודות בחוות באזורים הסמוכים למלבורן יכולות להיות שליית צדפות מהים, ניקוי הצדפות ולבסוף, הכנתן למכירה לחנויות השונות ברחבי אוסטרליה.

על מנת ללמוד ולדעת יותר על מאפייני העבודות עצמן ודרישותיהן מומלץ לשוטט בפורומים שונים של עבודה בחו"ל ולקבל חוות דעת מעובדים לשעבר, גם מאלו שבעי הרצון וגם מאלו שנחלו מפחי נפש כאלו ואחרים במהלך עבודה במלבורן, ובאופן זה לקבל החלטה מושכלת בנושא.