עבודה במונטריאולמונטריאול היא אחת הערים המרתקות ומלאות הניגודים ונחשבת לשניה בגודלה בערי קנדה. עבודה במונטריאול יכולה להיות הזדמנות מצויינת לעבוד בקנדה ולהרגיש בפריז הודות לשפה הצרפתית המדוברת בה. כל המידע לפניכם!

עבודה בקנדה, מונטריאול

ישראלים רבים עובדים במונטריאול הנחשבת למרכז עסקי מפואר בקנדה. לאחר שתשרדו את הטיסה שאורכה כעשר שעות תבינו כי ההגעה למונטריאול היתה שווה את המאמץ. מונטריאול ידועה ברמת המחייה הגבוהה שבה ונחשבת לעיר בעלת איכות חיים מהגבוהות בעולם.

אם תבחרו לבצע עבודה בקנדה במונטריאול סביר להניח כי תשמעו הרבה צרפתית סביבכם. תושבי מונטריאול מדברים צרפתית ויש הטוענים כי ידיעת השפה הצרפתית תהווה יתרון במהלך עבודה במונטריאול, אך רוב תושביה דוברים גם אנגלית כך שאין מה לדאוג. עבודה במונטריאול בכל סוג דורשת אישור עבודה על מנת שניתן יהיה לעבוד בעיר באופן חוקי. לא משנה באיזה חברה אתם מתכוונים לעבוד, וודאו מראש כי החברה דואגת לאשרות עבודה לעובדים ואם לא, נסו להוציא ויזת עבודה באופן עצמאי.

חיפוש עבודה במונטריאול

עבודה במכירות נפוצה ביותר במונטריאול ומשתלמת מאוד הודות למרכזי הקניות העצומים הקיימים בה. אחד הסוגים של עבודה במונטריאול במכירות הן כמובן העגלות, תחום המפותח ביותר בעיר זו בתוך מרכזי הקניות והקניונים. עבודה בעגלות ידועה כרווחית ומשתלמת ובעיר מונטריאול יכולה להיות אופציה מצויינת לחסוך כסף. הסוג השני של עבודה במכירות הוא כמובן מכירת ציורי השמן. דווקא בתחום זה, בשל מזג האוויר הקר בעיר מונטריאול, העבודה נחשבת קשה יותר מאשר עבודת מכירות בעגלות. אמנם יום העבודה נמשך פחות מיום עבודה בעגלות, אך מכירת ציורי שמן דורשת לעבור מבית לבית ובמזג אוויר הקר של מונטריאול, רבים יעדיפו למכור תחת מקום מקורה ומסודר.

בהמשך למזג האוויר עליו דיברנו, דווקא במונטריאול משרות כגון אופר נפוצות ומשתלמות במיוחד. אופר במונטריאול היא בעצם שמרטפית הגרה בבית המשפחה ודואגת לילדי המשפחה. הוצאת המגורים ממוממנות ברוב המקרים על יד המשפחה ושעות הערב הן בדרך כלל חופשיות לבילויים והנאה. קיימות משרות ומקצועות נוספים בהם ניתן לעבוד במונטריאול כגון הובלות, אבטחה, הדרכה ועוד.