עבודה בלונדוןרוצים לטייל ולהרוויח בפאונדים? עבודה בלונדון שהיא עבודה באנגליה היא הדרך! בכתבה זו מהן משרות דרושים באנגליה בלונדון והאם ניתן לעבוד בלונדון וגם ליהנות או ללמוד. לונדון מהווה מוקד משיכה מרכזי לישראלים רבים עקב התרבות המיוחדת שבה מבחינת אמנות, מוסיקה, וכן בשל אורח החיים המנומס המתנהל בשטחה.

המבטא הנפלא והמעט מוזר שניתן לשמוע כאשר מטיילים בה מושך גם הוא. העובדה שלונדון נמצאת במרחק טיסה קצר מאוד מישראל גורמת לצעירים רבים, הן משוחררים טריים והן סטודנטים, לחפש טיסות ללונדון ולבוא ולעבוד בה.

דרושים לעבודה בלונדון

לוחות דרושים באנגליה מציגים חברות רבות המספקות עבודה בלונדון. עבודות אלו פונות בעיקר לצעירים שמעוניינים לעבוד בחו"ל למשך תקופה קצרה למטרת החוויה והחיסכון הכספי. בין שלל העבודות המוצעות ניתן להבין כי עיקר העבודה המוצעת היא בתחומי המכירות והשיווק, מכיוון שהתשלום בעבודות אלו מושתת על עמלות מכירה גבוהות. שני ענפי המכירות הנפוצים הם עבודה בדוכני מכירות במרכזי הקניות בלונדון או במכירת תמונות שמן, מבית לבית, ברחובות לונדון.

עבודה בלונדון במכירות מבוצעת בצוותי מכירה המונים זוגות או מספר צעירים. חלק מהחברות דואגות למגורים מאובזרים ולתנאים שווים נוספים עליהם ניתן לברר מראש טרם תחילת עבודה. תמורת המגורים המסובסדים יש לשלם סכום מסוים שייקבע ע"י החברה הספציפית המספקת את העבודה. עבודות נוספות בהן ניתן לעבוד בלונדון הן: גינון, הובלות, שמרטפות, מלצרות, ניקיון, לימוד עברית וכדומה ורובן דורשות ידע בסיסי באנגלית.

לעבוד בלונדון וללמוד

ישראלים רבים טסים ללונדון על מנת ללמוד באחד ממוסדות הלימודים האקדמיים בעלי המוניטין הבינלאומי. על מנת לממן את ההוצאות השונות הקיימות במהלך שנת הלימודים ניתנת לסטודנטים אלה הזכות להוציא אשרת עבודה זמנית. אשרה זו מספקת לסטודנטים את הזכאות לעבוד בלונדון מספר שעות מצומצם (לרוב עד עשרים שעות בשבוע), היינו, עבודה במשרה חלקית. באופן זה, קל יותר לסטודנט לממן את הוצאות המחייה במהלך הלימודים והשהות בלונדון.

הנאה לצד העבודה בלונדון

עבודה בלונדון עשויה להיות לא קלה ומתישה ועל כן חשוב מאוד לנצל את שעות הפנאי לבילוי והנאה. מומלץ לכל מי שעובד בלונדון לשבור את השגרה וייקח חלק באטרקציות הנהדרות והייחודיות שמציעה העיר המהממת הזו. דוגמא אחת ומתאימה לביצוע, בעיקר בחופשים הניתנים במהלך העבודה, היא סיור בכפרים ובפרברים הנמצאים ממש בסמוך ללונדון. חיי הלילה בלונדון מפותחים עד מאוד ומציעה כר נרחב של ברים, פאבים, מועדוני ריקודים, מסיבות ועוד שרצוי לטעום מהם.

אמצעי התחבורה בלונדון נוחים ביותר וניתן להגיע בקלות לכל אחד ממקומות הבילוי וכמובן גם למקום העבודה בלונדון. ורק על מנת לסבר את האוזן, ישנם קווי אוטובוסים רבים, מוניות ואת רכבת האנדרגראונד הידועה. יתרה מזו, לכל חובבי הספורט מוטב לצפות באחד ממשחקי הכדורגל המפורסמים בלונדון, בין אם משחקים ביתיים ובין אם משחקים בינלאומיים, שכן מדובר בחוויה של פעם בחיים. לחובבי האמנות, התיאטרון והמחזאות כדאי לצפות בהצגות ובמחזות האיכותיות במהלך עבודה בלונדון.