עבודה בלונג איילנדעבודה באי מרהיב מלא בפאן היא עבודה בלונג איילנד. עבודה בניו יורק בלונג איילנד מאפשרת לכייף ולהרוויח בצורה בלתי רגילה! למה כדאי לעבוד בלונג איילנד? התשובה בפנים! לונג איילנד הוא אי עוצר נשימה מבחינת נופים ומוקדי משיכה.

האי לונג איילנד מוקף במימיו של האוקיינוס האטלנטי והוא מצוי מזרחית למנהטן ולמעשה, הוא מצוי בצד הדרום – מזרחי של העיר ניו יורק. מדובר באי עצום אשר משתרע על פני כ-190 ק"מ ומונה כ-7.7 מליון תושבים. ארבעת המחוזות של העיר הם: נאסו, סאפוק, ברוקלין וקווינס.

איך ניתן לעבוד בלונג איילנד?

הצעד הראשון אותו יש לעשות לפני שהולכים לעבוד בלונג איילנד הוא להיכנס לאתרים באינטרנט שמכילים לוחות דרושים בחו"ל. במהלך החיפוש, תיווכחו לדעת שאתם למדים יותר על מקומות העבודה השונים הקיימים בלונג איילנד, על החברות השונות שמספקות עבודה באי, על התנאים הסוציאליים שמעניקה כל חברה וחברה ועוד. לאחר מכן, בוחרים בהצעה כלשהיא וכדאי לברר על אשרת העבודה הנדרשת. ישנן חברות שיספקו אשרת עבודה זמנית כלשהיא וישנן חברות שלא.

במקרה האחרון, יש לפנות לשגרירות ארה"ב כבר מהארץ ולהגיש בקשה לקבלת אשרת עבודה בלונג איילנד. כמובן שפרט לאשרת העבודה יש להוציא גם אשרת כניסה לגבולותיה של ארה"ב שבלעדיה לא ניתן בכלל להיכנס לתחומי ארה"ב.

על מנת להנפיק את אשרת הכניסה גם יש צורך בפנייה לשגרירות האמריקאית. כדי להוציא אשרות אלו יש לאסוף מסמכים כלשהם, לשלם אגרה בגובה מסוים ולהיפגש עם פקיד מהשגרירות שיראיין אתכם.

בילויים לאחר עבודה בלונג איילנד

בעקבות גודלו העצום של האי ניתן למצוא בו שפע של פעילויות ואטרקציות מעוררות עניין. הבילויים בלונג איילנד, שעל חלקם נפרט בהמשך, הם מגוונים וכוללים רצועות חוף שוות, ערי נמל מקסימות, פאבים טובים, מסעדות ערבות לחך, יקבי יין ייחודים ועוד.

אטרקציה ראשונה ומומלצת היא האקווריום הנדיר בו ניתן לבקר לאחר שעות עבודה ברחבי לונג איילנד. אקווריום יוצא דופן זה מציג את הדגה המסקרנת והחיים המימיים והמרתקים של האוקיינוס האטלנטי.

ניתן לסייר בין הבתים הגדולים ביותר בברוקוויל ומומלץ לטייל בפארק הציבורי הפסטורלי ובמפרץ הנהדר של נמל וושינגטון. בימי החופשה במהלך עבודה ברחבי לונג איילנד כדאי גם לבקר בכפר רוזלין המהווה כפר היסטורי נושן ועתיק מהמאה ה-17.
ולסיום, חובה לקפוץ לניו יורק הסמוכה וליהנות מכל האטרקציות המדהימות והרבות שיש לה להציע.במהלך שהותכם בה לצורך עבודה בלונג איילנד.