עבודה בטורונטורוצים ליהנות ולהתרשם מנופים מופלאים בחו"ל? עבודה בטורונטו עשויה להיות התשובה! כל הפרטים על עבודה בקנדה בטורונטו לסטודנטים ולאקדמאים!

שוק העבודה בחו"ל רחב ביותר ומכיל בתוכו אופציות מפתות ואטרקטיביות דוגמת עבודה במדינות ארה"ב ואירופה. מכאן עולה התהייה: "מדוע עדיין רבים הישראלים הצעירים שבכל זאת בוחרים דווקא בהצעות עבודה בטורונטו שבקנדה?". מצד אחד, התשובה לכך יכולה להיות בגלל הנוף והמזג האחרים והנעימים שמציעה קנדה, ומצד שני התשובה יכולה להיות בשל הנוקשות בהנפקת אשרות העבודה במדינות האחרות בחו"ל כגון ארה"ב. ישנם צעירים שבוחרים בעבודה בטורונטו כברירת מחדל לאחר שנתקלו בקשיים מסוימים בחיפוש עבודה במדינות אחרות כמו קושי בהוצאת ויזת עבודה וכדומה.

עבודה בטורונטו לאקדמאים

קיימים סוגים רבים של עבודות בטורונטו אך מבין כל הסוגים קיימות עבודות המיועדות לאקדמאים. אקדמאים יכולים להיות סטודנטים, או כאלו שסיימו ללמוד והם מחזיקים בתואר או תארים כלשהם. תחילה נעסוק באלו שברשותם כבר קיימת השכלה והם אף בעלי ניסיון. לא מעט הצעות עבודה בטורונטו פונות לבעלי ידע מקצועי רחב ומציעות להם להגר לקנדה ולעבוד במקצועם. הצעות מסוג זה יכולות להתאים לישראלים רבים שמעוניינים להגר ולעבוד בחו"ל. מבין אנשי המקצוע המבוקשים ניתן למנות אנשי הייטק, אנשי מדע ואנשי רפואה.

קיימות גם הצעות עבודה זמניות בטורונטו הפונות לאנשי מקצוע, הדורשות מהם תקופת עבודה קצובה של מספר חודשים. הסיבה לכך שקנדה מעודדת אנשי מקצוע לבוא ולעבוד בתחומה נובעת מהרצון והצורך התמידיים לשפר את מעמדה של הכלכלה הקנדית. עניין זה גם מוביל לכך שעבודות מסוג זה נפוצות יותר בקנדה מאשר במדינות ארצות הברית או ביבשת אירופה.

עבודה בטורונטו לסטודנטים היא אופציה נוספת. סטודנטים ישראלים שלומדים בקנדה או סטודנטים מישראל הלומדים לתארים מתקדמים יוכלו להשתלב במוסדות להשכלה גבוהה בטורונטו ובמקביל לעבוד בה. בין העבודות לסטודנטים בטורונטו ניתן למנות עבודות טיפול בילדים ובמשק הבית הקרויות גם עבודות אופר.

הצעות עבודה אלו עולות בעיקר מהצורך של משפחות יהודיות או ישראליות לשעבר שהיגרו לקנדה להעסיק בחורות ישראליות שיסייעו להם בשמירה על הילדים. המשפחות דורשות מהצעירות הישראליות שילמדו את ילדיהן את השפה העברית ויסייעו להן בשמירה על הצביון והמורשת היהודיים.

סוג עבודה נוסף המיועד לסטודנטים הוא עבודה בטורונטו בהובלות. עבודה זו דורשת כוח פיזי מאחר ומטרתה להעביר תכולת דירות ממקום אחד למשנהו.

נוסף על כך, עבודות במוסדות הלימוד של הסטודנטים מהוות אופציה נוספת. העבודות יכולות להיות סיוע למחקר המתבצע בקמפוס, מתן עזרה לסטודנטים המתקשים בלימודים או עבודה כמתרגלים הצמודים למרצים והמסייעים להם בכל הנדרש (בדיקת מטלות וכדומה).

הצעות עבודה לצעירים

ניתן למצוא מגוון רחב של הצעות עבודה בקנדה בעיר טורונטו אך עיקר העבודה לצעירים ישראלים, לרוב משוחררים טריים לאחר שירות צבאי סדיר, היא עבודה במכירות. הצעות עבודה לצעירים בטורונטו ניתן למצוא ביתר קלות על ידי חברות ישראליות המספקות משרות ברחבי העולם, אותן ניתן לאתר ע"י קליק אחד על העכבר ברשת האינטרנטית. חברות אלו בד"כ יציעו עבודה בקניונים בטורונטו. בעבודה זו, עומדים לצד עגלות או דוכני מכירה בקניון מסוים ומציעים מוצרים שונים (מוצרי קוסמטיקה מבית ים המלח, מיישרי שיער, ספינרים, משחקים ועוד) לעוברי האורח המתהלכים באותו קניון. עבודה מסוג זה דורשת שעות עמידה ממושכות במקום סגור.

עבודה נוספת בטורונטו היא מכירת תמונות שמן שמתבצעת מבית לבית ברחובות טורונטו. בשתי משרות אלו העבודה אינה קלה אך ניתן לעבוד תקופות קצרות ולהרוויח לא רע, שכן הרווח והשכר על מכירות לרוב מבוסס על אחוזים וניתן להגיע לאחוזים גבוהים מאוד.

טרם בחירת חברה ישראלית שדרכה תממשו את החלום של עבודה בטורונטו חשוב לברר על אמינות החברה ואיכותה. צריך לברר האם החברה חוקית ומספקת ויזות עבודה, הדרכות מקצועיות ועוד. דרך מושלמת לבדוק זאת היא ע"י תשאול עובדים לשעבר של אותה חברה. עבודה בטורונטו עשויה להיות חוויה סימפטית ביותר בגלל הנופים עוצרי הנשימה ופלאי הטבע שבה, השכר המתגמל, והתושבים הקנדיים מסבירי הפנים.