עבודה בונקוברעבודה בחו"ל בעיר ונקובר היא אחת ההזדמנויות הטובות ביותר לבצע עבודה בקנדה. ונקובר נחשבת לאחת הערים הטובות למחייה בעולם. לפניכם כל המידע על עבודה בונקובר, אחת הערים היפות בתבל.

ונקובר נקראת על שמו של מי שחקר אותה בסוף המאה ה-18, הלא הוא קפטן ג'ורג' ונקובר. היא שופעת בנופים מדהימים ומוקפת מים משלושת כיווניה. ונקובר שוכנת בקולומביה הבריטית בקנדה ונחשבת לאחת משלוש הערים הגדולות בה. מזג האויר בונקובר מתון יחסית למזג האוויר הקר האופייני לקנדה והיא מהווה מוקד תיירותי אטרקטיבי ביותר. ונקובר נחשבת למרכז התעשייתי הגדול ביותר בקנדה וישראלים רבים המחפשים עבודה בקנדה בוחרים באפשרות של עבודה בונקובר בשל תנאי האקלים, הנופים, חיי הלילה, מקומות הבילוי והאטרקציות המגוונות בעיר.

ונקובר שופעת נופים ירוקים ולכן הצעות עבודה בונקובר יתאימו במיוחד לכל מי שאוהב נופי טבע ומתכנן גם לטייל במהלך שהותו לצורך עבודה בחו"ל. בעיר ניתן למצוא פארקים רבים כגון פארק סטנלי המפורסם ולהינות מחיי לילה עשירים ומקומות בילוי משחררים לסוף יום עבודה.

הצעות עבודה בונקובר

ישנם סוגים רבים של עבודות בונקובר. בנוסף על שלל הצעות העבודה המוכרות לנו בקנדה גדון עבודה בעגלות, ציורי שמן, אופר, הובלות, אבטחה ועוד, ונקובר נחשבת לעיר בעלת סצינת מוסיקה וסרטים ענפה. עובדה ידועה היא שבשנים האחרונות מופקים בה סרטים רבים וסדרות טלוויזיה כך שאם יתמזל מזלכם אולי תוכלו לככב באיזה סרט הולוודי. בנוסף, אם הנכם מוזיקאים שאפתניים, דעו כי תעשיית המוסיקה בונקובר מעודדת  סגנונות מוסיקאליים מגוונים כך שתוכלו לנסות ולהתחכך גם בתעשייה זו. אפשרויות נוספות של עבודות בונקובר הן משרות הקשורות לחיי הלילה הפרועים של העיר. מקומות הבילוי המרובים כגון ברים, מועדוני הופעות, מסעדות, פאבים ומועדוני ריקודים פותחות שלל אפשרויות העסקה לכל מי שמחפש עבודה בונקובר במשרה קצת אחרת מאשר עבודה במכירות בעגלות וכדומה.

–          רוצים לדעת במה עוד ניתן לעבוד בונקובר? קראו את מדריך משרות בקנדה.

אם בחרתם ללכת על עבודה בונקובר זכרו שעל מנת לעבוד באופן חוקי בקנדה צריך להוציא אישור עבודה. ישנן החברות המציעות עבודות לישראלים בונקובר ומנפיקות להן את אישורי העבודה אך ישנם מעסיקים שמעסיקים עובדים ישראלים ללא אשרות. בררו היטב עם המעסיק האם העבודה בחברתו נחשבת לחוקית וכיצד ניתן להוציא אשרת עבודה ובכך לעבוד בצורה חוקית בונקובר.