עבודה בוולינגטוןעבודה בוולינגטון היא עבודה רווחית ביעד יפיפה בו האווירה תרבותית ואירופאית! לפניכם הצעות עבודה בניו זילנד בעיר הבירה, וולינגטון, ויתרונותיה של העבודה בוולינגטון.

בירת ניו זילנד הינה העיר השנייה בגודלה במדינה והיא נקראת וולינגטון, על שמו של הדוכס הראשון בה – ארתור ולסלי. מדובר באחת הערים התוססות במדינה, בה יש שפע של מקומות בילוי ונופים ירוקים מרהיבים. מי שמחפש יעד עבודה בו ניתן לכייף במבחר מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה, פסטיבלים, בארים וגלריות כדאי שיקרא את המידע המובא בכתבה זו.

הצעות עבודה בוולינגטון

לפני שנציג את הכדאיות של עבודה בבירה הניו זילנדית, יובאו בפניכם המשרות הנפוצות ביותר בעיר. בין הצעות העבודה בוולינגטון, רבים הצעירים מישראל שבוחרים בעבודות הקשורות לענף המכירות. עבודות בענף המכירות רווחיות ומתמקדות בשני סוגים עיקריים כאשר האחד מכונה בשם עגלות בקניונים והשני נקרא ציורי שמן.

הסוג הראשון הינו מכירת מוצרים שונים שמונחים על דוכנים שמזכירים במראה שלהם עגלות ומכאן מקור השם 'עגלות'. כמו כן,  דוכני המכירה מצויים בקניונים או במרכזים המסחריים בעיר. סוג המוצרים הפופולאריים הנפוץ ביותר בעגלות הוא מוצרי קוסמטיקה איכותיים, דוגמת מוצרים מבית ים המלח. הסוג השני הנפוץ הינו מכירת ציורי שמן אשר מתבצעת מדלת אל דלת ברחובות ובשכונות שונות בוולינגטון.

הצעת עבודה בוולינגטון נוספת שאינה משתייכת לענף המכירות אך פופולארית היא אבטחה. משרות האבטחה, השמירה והביטחון כוללות גם הן מספר סוגים אך נציין את הסוג הנפוץ שבהם והוא אבטחת ספינות נופש. על המועמדים לעבודה זו להיות בעלי רקע כלשהוא וניסיון באבטחה ולהיות בכושר גופני טוב. במהלך עבודה מסוג זה, על העובדים לשמור ולהגן על כלל האנשים המצויים על הספינה.

מעוניינים לשמוע על משרות נוספות בוולינגטון? דעו כי הדבר אפשרי על ידי שיחת טלפון עם המוקדניות שלנו. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטיכם בטופס שנמצא בתחילת העמוד והן כבר יחזרו אליכם ויספרו לכם הכל על הצעות עבודה בוולינגטון.

מדוע לחפש עבודות בוולינגטון?

כדאי מאוד לחפש עבודות בוולינגטון מהסיבה הפשוטה שמדובר בעיר בה ניתן לבלות, להתבדר ולהתפנק ברמות גבוהות במיוחד. וולינגטון הינה עיר קטנה יחסית וניתן לכבוש אותה ע"י סיור רגלי. אפשרויות הבילוי והפנאי הרבות בעיר קרובות זו לזו. למעשה, עבודה בוולינגטון תאפשר לכם ליהנות משלל האטרקציות שבעיר ולהכיר את ניו זילנד ותושביה בצורה עמוקה יותר.

בין האטרקציות המרכזיות ניתן למנות את המוזיאון הלאומי של ניו זילנד שנקרא  Te Papa , את ה-Cable Car המפורסם ממנו נשקף נוף עוצר נשימה, הגנים הבוטניים, סיור בנמל היפה של העיר ועוד. מי שמחפש תרבות, מבנים ובניינים בסגנון הויקטוריאני, מופעי אופרה מרהיבים, מסעדות ובתי קפה אירופאים ונעימים וכד', כדאי שישקול הצעת עבודה בוולינגטון.