עבודה בבריסטולמקום עבודה בבריסטול אידיאלי למעוניינים להחזיק עבודה באנגליה ולעשות כסף באווירה צעירה ודינאמית! קראו על מבחר עבודות בבריסטול בהן ניתן לעבוד וחישובי הכדאיות שיש לבצע.

בריסטול הינה עיר נמל תעשייתית בה ניתן למצוא מפעלי ייצור רבים ומסוגים שונים. מדובר בעיר תיירותית אותה פוקדים תיירים ומטיילים רבים מדי שנה. בריסטול לא נחשבת ליעד עבודה מקובל ונודע בקרב צעירים ישראלים, בניגוד ללונדון או מנצ'סטר למשל, אך חשוב לדעת כי היא אופציה שעומדת בעינה שאף מאפשרת ספיגת הפולקלור המקומי ואף חסכון כספי לא רע.

עבודות בבריסטול

עבודות בבריסטול קיימות במגוון ענפים כאשר יש ענפי עבודה המתאימים בעיקר לתקופת זמן קצרה של עבודה ויש ענפי עבודה שמתאימים בעיקר לתקופות ארוכות יותר של עבודה. עבודה בבריסטול לתקופה קצרה מתאימה במיוחד לצעירים שרוצים להרוויח כסף בזמן קצר, בד"כ חודשים ספורים. המשרות הזמניות בהן אותם צעירים יכולים לעבוד הן עבודות שונות במוסדות האוניברסיטה של בריסטול, שהרי בבריסטול ישנה אוניברסיטה ידועה ומפורסמת.

משרות עבודה נוספות בבריסטול יכולות להיות במפעלי התעשייה השונים הפזורים ברחבי העיר, שהרי מדובר בעיר מתועשת. בענף התעשייה ניתן למצוא בעיקר עבודות בתחום הטיסה והתעופה. בניגוד לעבודה לתקופת זמן קצרה ומוגבלת, ייתכן שעבודה לטווח ארוך תדרוש התחייבות כלשהיא מבעוד מועד.

עבודה חוקית בבריסטול

על מנת לבצע עבודה חוקית בבריסטול יש להנפיק אשרת עבודה. זאת כמובן לא רלוונטי עבור מי שמחזיק דרכון אירופאי או בריטי. הליך הנפקת אשרת עבודה בבריטניה לוקח זמן ומסורבל מעט. קיימות דרכים קלות יותר להנפקת האשרה כגון הנפקת ויזת סטודנט, שכן סטודנטים אשר לומדים בבריסטול או בכלל באנגליה רשאים להנפיק ויזת סטודנט שמאפשרת עבודה חוקית במשרה חלקית. בכדי להנפיק ויזה זו יש להציג אישור לימודים ומסמכים נוספים המעידים כי מגיש הבקשה אכן רוכש השכלה גבוהה כלשהיא.

במידה ומשיגים עבודה בבריסטול דרך חברות השמה וכוח אדם עוד מהארץ עדיף לברר מבעוד מועד האם החברה עצמה היא זו שדואגת להנפיק את אשרות העבודה או שמא יש להנפיקה באופן פרטני ועצמאי. במקרים בהם החברה היא זו שדואגת לכך, מדובר בסידור נוח עד מאוד, שהרי העובד לא צריך להתעסק בעניינים הביורוקרטים הכרוכים בכך שנחשבים לעתים מעט מתישים.

האם כדאי לעבוד בבריסטול?

ראשית, יש לחשוב היטב האם מגורים ומחייה רחוק ממשפחתכם הוא דבר אפשרי מבחינתכם, שכן זוהי אחת מדרישותיה הראשוניות של עבודה בבריסטול או בחו"ל.

שנית, יש לשקול היטב האם אופי העבודה הספציפית מתאים לתכונות האופי האישיות. למשל, אם מדובר באדם ביישן, שלא מרבה ליצור אינטראקציות חברתיות רבות מטבעו והוא בעל קושי רב ביצירת שיחות חולין ייתכן ועבודה בתחום המכירות לא תתאים לו כלל.

שלישית, יש לבחון האם סוג העבודה, משכה והכסף שניתן להרוויח במהלכה מתאימים לצרכיכם האישיים והפרטיים. כלומר, אם מדובר בסטודנטים שמעוניינים לעבוד בבריסטול בחופשת הסמסטר ולהרוויח כמה שיותר, מומלץ שיעדיפו עבודה בתחומי המכירות (במידה ומתאימה לתכונותיהם האישיות כמובן) מאחר והשכר בה מבוסס על עמלות מכירה ולכן טמון בה פוטנציאל עצום להרוויח הרבה ומהר.