עבודה בברוקליןרוצה עבודה בחו"ל באווירה קהילתית וחמימה? חפש עבודה בברוקלין! ע"י עבודה בניו יורק בברוקלין נחשפים לאורח החיים בארה"ב ונהנים מכל דקה! כאן פרטים על עבודות בברוקלין. ברוקלין מהווה רובע גדול ומאוכלס ביותר, המונה כ-2.5 מיליון תושבים.

ברוקלין ממוקמת מדרום לקווינס ולמעשה, בחלק המערבי של לונג איילנד. הכלכלה בברוקלין היא מבין הכלכלות המפותחות בארה"ב וכן, הקהילה היהודית בה גדולה מאוד.

אשרת עבודה בברוקלין

ראשית, הנפקת אשרת עבודה היא בגדר חובה עבור כל עבודה בארה"ב ולכן, מי שמתכוון לעבוד בברוקלין, עליו לדאוג להנפקת אשרת עבודה בברוקלין. התהליך של הוצאת אשרה זו לוקח זמן לא קצר ועל כן מומלץ בחום להתחילו מספיק זמן לפני הנסיעה. במידה והולכים לעבוד בתחום המכירות דרך חברת השמה מהארץ, סביר להניח שהחברה עצמה גם תדאג להנפקת אשרת העבודה. מדובר בסידור נוח ביותר עבור ישראלים שלא מעוניינים להתאמץ יתר על המידה בכל הקשור לעניינים הביורוקראטיים.

יתרה מזו, סטודנטים שמעוניינים לעבוד בברוקלין במהלך חופשת הסמסטר לרוב יוכלו להוציא אישור עבודה בברוקלין שהוא זמני ומוגבל. מלבד זאת, עבור כל אלו שרוצים למצוא עבודה ברחבי ברוקלין רק לאחר הגעתם לעיר כמו עבודות מלצרות, מוכרים בחנויות, אופר וכד' מומלץ לדאוג לאשרת עבודה מסודרת על ידי פנייה באופן עצמאי לשגרירות האמריקנית עוד מהארץ.

הסתבכות עם רשויות ההגירה האמריקאיות אינה דבר של מה בכך והיא טומנת בחובה סיכונים רבים כמו גירוש, חותמת שחורה בדרכון שלא מאפשרת כלל כניסות עתידיות לארה"ב, קנסות עתק, מעצר וישיבה בכלא ועוד סנקציות קשות אחרות.

במה עובדים בברוקלין?

אופציה ראשונה של עבודה בברוקלין היא עבודה בשגרירות הישראלית. כמו כן, ניתן לעבוד במשרות מסוימות בחברת אל על המתבצעות בברוקלין. לדוגמא, ניתן להיות חלק מאנשי צוות הקרקע. אופציה נוספת היא עבודה במכירות שנחשבת למשרה המבוקשת ביותר בחו"ל עקב השכר הגבוה אליו ניתן להגיע במהלכה, שכן הוא מבוסס על עמלות מכירה יפות. עבודת מכירה יכולה להיות מכירת מוצרים בעגלות בקניונים או מכירת תמונות שמן מדלת לדלת.

בשני הסוגים הללו של עבודה בברוקלין במכירות נדרשת שליטה בשפה האנגלית, מיומנות שכנוע ומכירה, התמדה, השקעה ורצון עז להצליח. יתרה מזו, עבודת הובלות, המכונה גם מובינג, מהווה תחום עבודה פופולארי נוסף. העבודה מיועדת בעיקר לאנשים בעלי כוח פיזי רב מאחר ונדרשת הובלת תכולת דירות ובתים ממקום אחד למשנהו. גם בעבודה זו ניתן להשתכר לא רע מאחר ומבוססת על שכר בסיס וטיפים.

נוסף על כך, עבודה בטיפול בילדים של משפחות ישראליות לשעבר או יהודיות אשר חיות וגרות בברוקלין היא עבודה בברוקלין נוספת. הרבה משפחות כאלו מעוניינות להעסיק בחורה צעירה ישראלית כאופר עבור ילדיהן אשר תתגורר בבית המשפחה כשכל הוצאות המחייה על חשבון המשפחה. במסגרת העבודה, האופר נדרשת לטפל בילדים ולעתים ללמדם עברית או לקחת חלק במטלות הבית השונות כמו כיבוס בגדים וכד'.

הקהילה היהודית בברוקלין ענפה במיוחד, ניתן למצוא הצעות עבודה בברוקלין נוספות ע"י פנייה לאנשי הקהילה שלרוב, יותר משמחים להעסיק במשרות שונות צעירים מלאי מרץ מישראל.