עבודה באירופהעבודה באירופה היא חוויה ייחודית המשלבת רווח מעולה! אין ספק שהאפשרות לבצע עבודה בחו"ל ביבשת אירופה עשויה להניב הכנסה גבוהה ומאפשרת לעבוד בסביבה שוקקת המציעה שלל אפשרויות בילוי ותרבות. במאמר הבא תוכלו לקבל את כל המידע החשוב שיכשיר אתכם לתקופת העבודה באירופה.

עבודה ביבשת האירופאית

עבודה ביבשת אירופה מבוקשת בשנים האחרונות בקרב אלו המבקשים לצאת לעבודה בחו"ל. עבודות במדינות אירופה הפכו להיות מסגרת פופולרית לצעירים שרוצים לחסוך סכום גדול של כסף בתקופה קצרה בסביבה צעירה ומלאת חיים. למרות שעלויות המחיה באירופה גבוהות, בעיקר בגלל מטבע האירו, עדיין מדובר ביבשת שמספקת עבודות אטרקטיביות עבור צעירים.

אירופה היא יעד נפוץ עבור תיירים רבים מרחבי העולם, ומכיוון שאחת הפעילויות החביבות על תיירים היא קניות, הרי שהרווחים של עבודה במכירות הם גבוהים, במיוחד באזורים המתויירים. השכר הממוצע לעבודות כאלה עומד על סכום של כמה מאות ליום עבודה ורוב הישראלים שמגיעים לאירופה עובדים בעיקר במכירות בעגלות או במכירת ציורי שמן. אפשרויות נוספות של עבודה באירופה הן אבטחת מוסדות, שמירה וטיפול בילדים (אופר) וכדומה עליהן תוכלו לקרוא בהרחבה במדריך המשרות.

חולמים על עבודה בספרד? רוצים לנסות את מזלכם במסגרת עבודה באנגליה? למזלכם, האפשרויות לעבוד באירופה רבות ומגוונות וניתן לעבוד ביעדים רבים ברחבי היבשת. גילשו באתר וקבלו מידע על היעדים המומלצים ביותר באירופה.

עבודה חוקית באירופה

ישראלים המבקשים לעבוד באופן חוקי באירופה נדרשים להוציא אישור עבודה. תהליך זה נחסך מאלו שברשותם דרכון אירופאי או אזרחות כפולה כיוון שאינם נדרשים להוציא ויזת עבודה. סטודנטים הלומדים באחת ממדינות אירופה גם כן זכאים לאישור עבודה זמני של מספר חודשים, בהתאם לקבלת ויזת סטודנט שתאפשר עבודה חוקית באירופה. על מנת לקבל ויזה זו עליהם להוכיח כי הם רשומים לאחד מהמוסדות להשכלה גבוהה במקום.

ישראלים בעלי דרכון ישראלי זכאים לאשרת שהייה אוטומטית של כשלושה חודשים באירופה אך חשוב להבין כי אשרה זו מהווה אישור כניסה ליבשת ולא נחשבת היתר עבודה. על מנת להבטיח שהעבודה בה עובדים הינה חוקית, יש לברר שהחברה המעסיקה חוקית ולארגן מראש את הוצאת אישור העבודה.

רוצים לקבל הצעות עבודה באירופה ישירות אליכם? פורטל WorkAbroad מספק שירותי ייעוץ והכוונה ללא כל עלות! כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים בטופס מעלה ואנו נשוב אליכם עם המשרות הכי חמות באירופה!