עבודה באוקספורדרוצים עבודה בחו"ל במקום יוקרתי? בואו לחפש עבודה באוקספורד! עבודה באנגליה בעיר אוקספורד יכולה להיות בתחומים רבים. המשיכו לקרוא וגלו במה ניתן לעבוד באוקספורד.

אוקספורד מהווה עיר מעניינת עקב הבניינים ההיסטוריים הרבים שבה ועקב הפארקים המדהימים להפליא המצויים בשטחה. אוקספורד ידועה כעיר שבה הידע, האקדמיה והאווירה הסטודנטיאלית שולטים ומורגשים עד מאוד. בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מגוון הצעות עבודה פופולאריות בעיקר בקרב צעירים וצעירות מישראל.

דרושים באוקספורד

אוקספורד נחשבת לעיר מתויירת ומעצם היותה כזו ניתן למצוא בה שפע של מקומות בידור ובילוי ומרכזי קניות ענקיים, מסעדות מפנקות, בתי קפה נעימים וכדומה. אלו, הלכה למעשה, מאפשרים לעבוד במבחר עצום של מקומות עבודה באוקספורד דוגמת מלצרות, מכירות ושיווק, ברמון, הדרכה ועוד.

מאחר ומדובר בעיר אוניברסיטאית, כלל הסטודנטים הלומדים בעיר והסגל האקדמי כגון מרצים ומתרגלים פוקדים כמעט תמיד את אותם מקומות בידור, בילוי, פנאי והנאה ומכאן שניתן גם להרוויח הרבה מאוד פאונדים ולהגיע למשכורות יפות עקב התנועה הערה של הלקוחות.

האוניברסיטה בעיר מפרסמת גם היא הצעות עבודה לסטודנטים באוקספורד. מבנה האוניברסיטה הכולל בניינים וכיתות לימוד רבות, מעבדות מחקר ופיתוח, מוזיאונים, ספריות ואולמות כנסים ענקיים, יוצר מקומות עבודה רבים. בין המשרות המוצעות באוניברסיטה ניתן למצוא אנשי צוות או מחקר, טכנאים למעבדות, גננים, אנשי אבטחה, אנשי אחזקה, אנשי מחשבים או הנדסה ועוד. יש לציין כי לכל אלו כמובן יש להנפיק אשרות עבודה מסודרות ותקפות.

ללמוד ולעבוד באוקספורד

מי שמגיע לאוקספורד במטרה לרכוש השכלה גבוהה יהיה חייב למצוא עבודה באוקספורד מכיוון שלימודים ומחייה באנגליה יקרים עד מאוד. לכל סטודנט באוקספורד מתאפשרת הזכות להחזיק בויזת עבודה שמאפשרת לעבוד באוקספורד באופן חלקי, עניין שגם מתאים מאוד למערכת השעות התובענית והצפופה. המלצה חמה היא להחזיק עבודה שתניב משכורות גבוהות ושאינה דורשת שעות מרובות כמו עבודת מכירות המבוססת על אחוזי מכירה נאים.

עבודות מסוג זה ניתן למצוא בלוחות הדרושים הפזורים ברחבי האינטרנט ובמקומות נוספים המציעים משרות עבודה באוקספורד. בעלי דרכון אירופאי או בריטי יכולים לעבוד בכל עבודה שהיא כמו מנהלי שיווק מקומיים, סוחרי ומוכרי מכוניות, עבודות אינסטלציה מסוימות, ייעוץ יופי וטיפוח, אנשי מחשוב בתחומי המערכת והתמיכה ועוד.

במהלך עבודה באוקספורד או לימודים בשטחה מומלץ לא לשכוח שאתם שוהים בחו"ל. כלומר, אל תחמיצו את הטיולים שניתן לערוך בשטחה ואל תפספסו את הביקורים במרכזי התרבות היפים שבה ובאתרי התיירות הייחודים שלה!