עבודה באוטווהאוטווה, הלא היא בירת קנדה המרשימה מהווה יעד לעבודה בחו"ל בקרב רבים. קראו כאן על היתרונות הרבים של עבודה באוטווה ועל מאפייניה של עיר זו בקנדה. עבודה באוטווה היא הזדמנות פז למי שרוצה לעבוד בחו"ל בקנדה בעיר בעלת משטח ההחלקה על הקרח הארוך העולם! תעלת רידו בקנדה, המסתיימת באוטווה קופאת בחורף ומאפשרת החלקה למרחק של 7.8 ק"מ.

אורזים כבר מזוודות? קראו כאן פרטים נוספים על אוטווה ועל אפשרויות העבודה בה. לאחר מכן תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס מעלה ואנו בפורטל WorkAbroad נשמח לסייע לכם במציאת עבודה באוטווה ונשוב אליכם בהקדם עם מגוון משרות עדכניות בקנדה.

עבודה בקנדה, אוטווה

כיאה לעיר הבירה של קנדה, אוטווה כולללת מבחר אטרקציות ונופים היסטוריים מרהיבים. העיר אוטווה היום היא בעצם 11 ערים היסטוריות שאוחדו לאחת. באוטווה מבנים חשובים כגון מבנה הפרלמנט ובית ראש ממשלת קנדה והיא גם כוללת בגאווה מוסדות להשכלה גבוה כגון אוניברסיטת אוטווה, סנט פול וקרלטון.

מי שמגיע לקנדה לצורך עבודה באוטווה ישמח לבקר בעיר בתקופה בה מתקיימים פסטיבל המחולות של קנדה או פסטיבל מירוץ סירות הדרקון ובל נשכח את אחד הפסטיבלים הגדולים למוסיקה קמרית המתקיים גם הוא באוטווה. בסוף יום עבודה, תוכלו תמיד להינות ממקומות הבילוי התוססים שיש לחיי הלילה של אוטווה להציע. מועדונים, ברים, פאבים, מסעדות ושלל אפשרויות בילוי מהנות בנוסח קנדי, ינעימו את שהייתכם במהלך תקופת עבודתכם באוטווה.

אפשרויות התעסוקה באוטווה

בדומה לשאר אופציות עבודה בקנדה, גם באוטווה קיימות שלל הצעות עבודה לישראלים בתחומי המכירות. עגלות מכירה, תמונות שמן, אבטחה והובלות הן רק חלק ממה שיש למעסיקים ישראלים בעיר הזו להציע. רבים מתושבי אוטווה עובדים בהייטק כך שאם הנכם בעלי מקצוע הקשור לתעשיית ההי טק, ייתכן ותוכלו גם אתם למצוא עבודה בתעשייה זו.

סטודנטים המעוניינים לעבוד באוטווה יכולים לנסות מזלם במשרות זמניות רגילות המוצעות לישראלים או אפילו לנסות ולהתקבל לאחד ממוסדות הלימודים בעיר. בדרך זו ניתן גם להוציא אשרת עבודה לסטודנטים, הלא היא ויזת סטודנט ולעבוד בצורה חוקית באוטווה.