טיסות לארה"ב

מידע בסיסי על טיסות לארה"ב הכרחי לטסים למטרות עבודה בארה"ב. האם יש טיסות זולות לארה"ב? על מה להקפיד ברכישת כרטיס טיסה לארה"ב למטרת עבודה? פה כל התשובות ועוד! תחילה יש לדעת כי טיסות לארצות הברית אינן קצרות ונמשכות בין 10 ל-14 שעות טיסה. לרוב, מחירי הטיסות לארה"ב גבוהים בהשוואה ליעדים אחרים בעולם דוגמת אירופה בשל המרחק העצום בין ישראל לארה"ב. אך, יש לציין כי קיימות גם טיסות מוזלות שניתן לאתרן באמצעות חברות תיירות או תעופה כלשהן המציעות מבצעים כאלה ואחרים. המשך המאמר עוסק בנושא טיסות לארה"ב בצורה מקיפה יותר ולכן, לכל בעלי העניין בנושא מוטב להמשיך ולקרוא.

כרטיס טיסה לארצות הברית

יש מספר שיקולים הנוגעים לכרטיס טיסה לארה"ב למטרות עבודה שחשוב לקחת בחשבון ולהיות מודעים לקיומם. עבודות בארצות הברית דרך חברות השמה לעתים כוללות סידור מראש של מגורים לעובדיהן וכן, השתתפות חלקית או מלאה בהוצאות הכספיות על טיסות לארה"ב. על כן, במהלך בירור תנאי העבודה חשוב לבדוק מול החברה המעסיקה את כל ההטבות שהיא מעניקה בדגש על גובה ההשתתפות בעלות כרטיס הטיסה אם בכלל.

כמו כן, מועד כרטיסי טיסות לארה"ב הוא נדבך חשוב. כלומר, כאשר מדובר בעבודה בארה"ב דרך חברות מסודרות הדואגות למגורים לעובדיהם, אין בעיה להגיע מספר ימים לפני תחילת העבודה. מנגד, קיימים פרטים מסוימים שצריכים לדאוג לעצמם לדיור בארה"ב ולהם מומלץ ביותר להגיע כשבועיים או שלושה לפני תחילת העבודה על מנת לחפש מגורים אשר סמוכים למקום העבודה והנוחים לצרכיהם האישיים.

יעדי טיסות לארה"ב

ליעדים השונים ביבשת ארצות הברית יש מספר סוגי טיסות לארה"ב. ליעדים מסוימים קיימות טיסות ישירות לארה"ב, ליעדים מסוימים יש צורך בהחלפת מטוס, ליעדים אחרים נדרשת חניית ביניים וכיוצא בכך, ועל כך יפורט בהמשך. כמו כן, כדאי לציין כבר בשלב זה כי לכל סוגי הטיסות הללו יש השפעה ישירה על מחירי כרטיסי הטיסה.

כעת, רצוי לדעת כי באופן כללי, טיסות למדינות החוף הצפוני והחוף המזרחי (אשר מהווה נקודה מרכזית), בהן קיימות בשפע עבודות בארה"ב, הן בדרך כלל טיסות לארה"ב ישירות. בניגוד לכך, לרוב, טיסות למדינות החוף הדרומי, החוף המערבי וכדומה לא יהיו טיסות ישירות לארה"ב אלא טיסות מעט יותר מסורבלות וארוכות הזקוקות לעצירות ביניים או להחלפות מטוסים וכן הלאה.

טיסות זולות

כאמור לעיל, לרוב, לא ניתן למצוא בקלות טיסות זולות לארה"ב. יחד עם זאת, כמובן שיש השפעה לתקופה בה טסים לארה"ב, לסוג מחלקת הנוסעים (עסקים או לא), לחברה בה מחליטים לטוס וכן, למדינת היעד. שהרי, טיסה לא בעונה הטובה והמקובלת תוזיל את מחירי טיסות לארצות הברית וכך גם לגבי בחירה במחלקת נוסעים רגילה. כמו כן, חברת תעופה יוקרתית פחות תוזיל את הטיסה לארה"ב וכן, גם טיסה למדינה פחות מתויירת, אשר מצויה באזור שומם או מרוחק מאטרקציות פופולאריות עשויה להיות זולה יותר. לסיום, חשוב לדעת כי מחירי טיסות לארה"ב יכולים להגיע עד ל-1200$ ואף יותר.