טיולים בארה"ב

טיולים בארה"ב הם בגדר חובה לבעלי עבודה בארה"ב. טיול בארה"ב לצד העבודה מעניק פסק זמן אמיתי מרגש ומעניין! קראו פה ותפנימו כמה חשוב לתכנן טיול בארה"ב לצד העבודה בה. כמעט כל עבודה בארצות הברית אשר מכניסה משכורות בדולרים יכולה לאפשר טיולים בארה"ב לאחר שעות העבודה ובימי החופשה ממנה. האופציות לטיול רחבות מאוד ויכולות להיות מסעות רגליים בארה"ב, טיולים באמצעות פעילויות אקסטרימיות שונות (סקי, סנפלינג וכדומה), טיולי קראוונים בארה"ב ועוד. לפניכם כל הפרטים!

טיולים בארה"ב ועבודה

אין ספק כי השילוב של טיולים בארצות הברית ועבודה באחת ממדינותיה אפשרי ואף נפוץ בקרב צעירים וצעירות מישראל שמעוניינים בעבודה בארה"ב ובביצוע טיול במהלכה או מיד לאחריה. העבודות שיכולות לספק זאת ובאופן המהיר ביותר הן עבודות בתחום המכירות הכוללות בונוסים כספיים טובים. דוגמא לעבודה מתחום המכירות היא עבודה בעגלות בארה"ב.

העגלות הן דוכני מכירה עליהם מונחים מבחר מוצרים, החל ממוצרי קוסמטיקה ועד לכריות חימום. על העובדים בדוכני המכירה להציע את המוצרים השונים שבעגלה לבאי הקניון ולנסות למכור כמה שיותר. הרווח בעבודה זו נחשב לגדול יחסית מאחר שמי שמשתדל ומוכר הרבה זוכה להטבות כספיות מעולות, שכן השכר בעבודה זו מושתת על אחוזים מהמכירות. עבודות אלו ניתן להשיג בקלות ע"י חיפוש בלוחות דרושים בחו"ל בארה"ב הפזורים ברחבי הרשת האינטרנטית. יש לציין כי הקניונים מצויים בהרבה מדינות בארה"ב כך שאפשר כבר בשלב החיפוש להתמקד במדינות בהן הכי הייתם רוצים לשהות, לבקר ולטייל.

כאמור, מגוון טיולים בארה"ב ניתן ורצוי לבצע לאחר שעות העבודה או בימי החופש מהעבודה וכן, ניתן לבצע טיול גדול בארה"ב עם סיום העבודה. מסלולי טיול קצרים בארצות הברית יכולים להיות נסיעה למדינה או עיר מעניינות וקרובות למדינה בה מתבצעת העבודה, ביקור במרכזי התיירות בעיר או במדינה בה עובדים, השתתפות בפעילויות אטרקטיביות שונות במדינה בה עובדים, החל מפעילויות תרבותיות שונות דוגמת מופעים ופסטיבלים ועד לפעילויות אקסטרים כמו סקי. לעומת זאת, לאלו שרוצים לבצע טיול גדול עם סיום העבודה, מסלול גדול וארוך של טיולים בארה"ב אפשרי הוא טיול עם רכב הכולל סיור מקיף של כל צידה המזרחי של ארה"ב וכיוצא בכך.

תכנון טיול בארה"ב

אם מדברים על ביצוע מסלול טיול גדול בארה"ב יש לדעת מראש כי משימת תכנון טיול בארה"ב איננה פשוטה כל כך. זאת בשל הגודל הגיאוגרפי העצום של היבשת שכן, רק על מנת לסבר את האוזן, בארצות הברית ישנן חמישים מדינות כאשר ארבעים ושמונה מהמדינות פרושות על שטח עצום אחיד של 7,827,000 קמ"ר. ומכאן עולה המסקנה כי משימת תכנון מגוון טיולים בארה"ב אינה פשוטה, שהרי רק ההחלטה באיזה אזור מהיבשת הענקית כדאי להתמקד ולטייל בו היא קשה.

כמו כן, מבחר טיולים בארה"ב הנחשבים לאטרקטיביים רחב מאוד. מבין המסלולים קצרי המועד הפופולאריים נמנים טיול בניו יורק, טיול בוושינגטון, טיול בבוסטון, טיול בסן פרנסיסקו, טיול בלאס וגאס, טיול בלוס אנג'לס ועוד כאשר קיימת גם האופציה לבקר במספר מדינות הסמוכות זו לזו. בנוסף, מבין המסלולים הנפוצים שנחשבים לארוכים יותר נמנים טיול במזרח ארה"ב, טיול במערב ארה"ב ועוד.

בכל אופן, בכל מסלולי טיולים בארה"ב כדאי לשלב ביקור בפארקים העצומים המדהימים ולספוג את האווירה השוררת בכל אזור ואזור ואת התרבות הנהוגה בכל אזור. לסיום, חשוב לציין כי כמו בכל טיול שהוא, במהלך תכנון הטיול יש להתאים את תכונות האופי האישיות לאופי הטיול עצמו, שהרי לא לכל אחד מתאים כל סגנון וסוג של טיולים בארה"ב.