טיולים באנגליה

המסורת באנגליה מרתקת וייחודית כשהדרך הטובה ביותר לחוות אותה היא ע"י טיולים באנגליה. בעלי עבודה באנגליה או שוהים בה למטרות אחרות? קראו פה על מסלולי טיול באנגליה!

המסורת האנגלית וההיסטוריה של אנגליה הופכות את המדינה ליעד תיירותי מבוקש מהסיבה שרבים רוצים לגעת בהן ולהיחשף אליהן ולו במעט, שהרי מדובר בפניני מידע היסטוריות מעניינות מאוד ובעלות השפעה עולמית. על ידי קריאת המאמר הבא תלמדו על טיולים באנגליה ותקבלו מידע ראשוני בנושא.

מסלולי טיול באנגליה

כבר בהגעה לאנגליה חשים בנוף הייחודי שלה: תאי טלפון אדומים, שומרים וזקיפים ממושמעים ומנומסים אשר עומדים על המשמר ומפקחים על הסדר, תושבים נעימי הליכות בצורה יוצאת דופן ועוד. אפילו הליכה רגלית ברחובותיהן של ערי אנגליה מהווה סוג אחד של טיולים באנגליה המאפשר לספוג את התרבות והאווירה במדינה.

מסלול אפשרי לטיול באנגליה מתמקד רק בבירת אנגליה, הלוא היא לונדון. בלונדון יש הרבה מה לראות ולעשות. לדוגמא, אפשר לבקר בארמון המלוכה ולאחריו גם להגיע לגשר לונדון, לבית הפרלמנט ולביג בן.

מסלולי טיול נוספים באנגליה, אשר נוגעים יותר לפן האותנטי של המדינה, הם סיורים בוולש או בחלקה הצפוני של המדינה. התמקדות בערים גדולות או קטנות, מרכזיות וראשיות נוספות כמו בסטון הנדג', באת', אוקספורד, דארם, ברמינגהם ויורק יכולה להוות עוד סוג של טיולים באנגליה. ניתן לשלב טיולים במדינת אנגליה עם טיולים בארצות נוספות כמו בלגיה או צרפת מאחר ואנגליה מצויה מרחק קצר בלבד מהן.

מוקדי משיכה באנגליה

במהלך טיולים באנגליה תגעו הרבה בדפי ההיסטוריה ותיתקלו בבתי תפילה נוצריים ותיקים, שרידי עבר מיוחדים במינם, בתי מרחץ מהתקופה הרומית, קונסטרוקציות בסגנון ג'ורג'יאני ותיק ונושן וכן הלאה. בנוסף, תיתקלו גם במודרניזציה רבה עקב מקומות הבילוי השווים והעכשוויים שיש ברחבי אנגליה. מבחינת סצנת החיי הלילה תוכלו לבלות בפאבים יוקרתיים המציעים בירות ייחודיות ומעולות ובמועדוני ריקודים שרמתם גבוהה.

מבחינה תרבותית ואומנותית באנגליה מבחר עצום ואיכותי של מחזות מהם תוכלו ליהנות. תוכלו לכייף בחגיגות ובפסטיבלים הגדולים והעליזים הנערכים בשטחה של אנגליה מדי שנה כגון הפסטיבל הידוע והמוכר – פסטיבל המוזיקה גלסטונברי, אחד פסטיבלים הגדולים ביותר בבריטניה הכולל מוזיקאים גדולים ובינלאומיים, תצוגות קולינריות וגסטרונומיות מיוחדות במינן, מופעי ג'אגלינג, מעין מופעי רחוב הכוללים שירה וכיוצא בכך. כדי לא להחמיץ דבר מאלו, בררו על מוקדי משיכה באנגליה במהלך תכנון מסלולי הטיול באנגליה.