הופעות בקנדה

תרבות הופעות בקנדה מפותחת מאוד ונחשבת למשובחת ביותר כמו עוד תחומים בקנדה, כגון טכנולוגיה, עבודה בקנדה וכד'. בכתבה שלפניכם רעיונות טובים למופעים והופעות בקנדה! אין זה מפתיע כי תרבות המופעים בקנדה היא מדרגה ראשונה, אם בשל הרב גוניות המאפיינת את המדינה ואם בשל היותה מדינה מתקדמת.

הופעות בקנדה עשויות להיות הופעות תיאטרון, מחול וכן הלאה כאשר אנו נתמקד בהופעות מוזיקה. יש לציין כי הופעות מוזיקליות בקנדה עשויות להיות הופעות אופרה, רוק, ג'אז, פופ, סמבה, היפ הופ, רגאיי ועוד. יתרה מכך, ההופעות יכולות להיות בקני מידה קטנים או גדולים, אך חשוב להדגיש כי בילוי בנעימים מובטח בשתי האופציות. לפניכם כמה אפשרויות של הופעות בקנדה.

הופעות בטורונטו

Hollywood on the Queensway

פאב מוכר וענק העורך כמה הופעות חיות בכל שבוע ושבוע. למרות שנחשב לבר ספורטיבי במהותו שלרוב המסכים הגדולים בו משדרים משחקי ספורט כלשהם, בימי חמישי ושישי נערכות בו הופעות חיות של להקות מקומיות כמו להקות קאברים וכד'. מעבר לכך, המסיבתיים שמבינינו ישמחו לדעת כי בימי שבת נערכות בפאב מסיבות ריקודים סוערות.

אתר אינטרנט: www.myspace.com
ימי ושעות פעילות: מדי יום 11:00- 02:00
טלפון: 416-251-0288
כתובת: 1184 The Queensway

Lee's Place – The Dance Cave

מועדון זה זוכה למוניטין ולפופולאריות רבה ובו נערכים מופעי מוזיקה נחשבים וטובים. במועדון ההופעות הנערכות הן בעיקר הופעות חיות כאשר פרט להן בסופי השבוע יש גם מסיבות רוק. כאן גם המקום לציין כי במרבית המקרים המוזיקה במועדון היא מוזיקה אלטרנטיבית ומוזיקת רוק. כמו כן, במקום מתארחות להקות בינלאומיות דוגמת נירוונה, הוורב ואואזיס וכן, להקות מקומיות כלשהן.

אתר אינטרנט: www.leespalace.com
ימי ושעות פעילות: מועדי ההופעות משתנים ולכן יש להתעדכן באתר האינטרנט
טלפון: 416-532-1598
כתובת: 529 Bloor Street West

הופעות במונטריאול

Metropolis

אולם זה נחשב לאולם הקונצרטים הנודע והפופולארי ביותר ברחבי מונטריאול. כמו כן, באולם מתארחים אמנים גדולים ומפורסמים כגון: קולדפליי, ביורק, דייוויד בואי וכן הלאה. יש לציין כי המטרופוליס שופץ כבר מספר פעמים מאחר שהוקם במאה התשע עשרה ובעברו הרחוק שימש כבית קולנוע וכתיאטרון.

אתר אינטרנט: www.montrealmetropolis.ca
ימי ושעות פעילות: מועדי ההופעות משתנים ולכן יש להתעדכן באתר האינטרנט
טלפון: 514-844-3500
כתובת: 59 Sainte-Catherine Street East

Club Soda

מועדון זה עצום בגודלו ונחשב לבין המועדונים העתיקים והמפורסמים במונטריאול. כמו כן, המועדון קיים כבר למעלה מעשרים שנים ונערכות בו הופעות חיות בלבד. יש לציין כי מרבית מן ההופעות מתבצעות על ידי אמנים ידועים ביותר בקנדה המנגנים סוגי מוזיקה שונים ומגוונים.

אתר אינטרנט: www.clubsoda.ca
ימי ושעות פעילות: מועדי ההופעות משתנים ולכן יש להתעדכן באתר האינטרנט
טלפון: 514-286-1010
כתובת: 1225 St-Laurent

הופעות בנקובר

Railway Club

מועדון לאונג' זה, למרות היותו קטן יחסית, נחשב לאחד המועדונים הנפוצים ביותר בונקובר. כמו כן, גודלו המצומצם מאפשר לו להעניק אווירה חמה, נעימה ומשפחתית. פרט לכך, במקום נערכות הופעות על ידי להקות מקומיות מדי ערב כאשר מבין סגנונות המוזיקה המתנגנים בו ניתן למנות את מוזיקת הרוק, הפולק והג'אז.

אתר אינטרנט: www.therailwayclub.com
ימי ושעות פעילות: ראשון 16:00-00:00; שני- חמישי 12:00-02:00; שישי 12:00-03:00; שבת 14:00-03:00
טלפון: 604-681-1625
כתובת: 868 Granville Street

Commodore Ballroom

מועדון זה קיים כבר שבעים וחמש שנים בקירוב ומחזיק בתדמית ומוניטין מצוינים. כמו כן, מעצם היותו כזה, השפעתו על תחום המוזיקה בונקובר רבה. במקום מופיעות בעיקר להקות בינלאומיות ולוקאליות מסגנונות האלטרנטיבי והרוק.

אתר אינטרנט: www.myspace.com
ימי ושעות פעילות: ניתן להתעדכן בהופעות באתר ה-Myspace
טלפון: 604-739-4550
כתובת: 868 Granville Street